Skip to content

Auto rezerves daļas un akumulatori, vēl lētāk, nododot veco!

Auto rezerves daļas Rīgā: sortiments:

Auto rezerves daļas un akumulatori plašā sortimentā priekš Eiropā, Japānā, Āzijā un Amerikā ražotajām automašīnām ir pieejamas pie mums noliktavā uz vietas, uzreiz nopērkamas, par cenām, kuras ir zemākas, nekā pilsētā vidēji. Mūsu veiksmes faktors jau divdesmit gadus auto rezerves daļu tirdzniecībā un autoservisa apkalpošanā ir tieši zemās cenas un milzīgā izvēle. Jūs vienmēr varēsiet izvēlēties gan pašus lētākos auto rezerves daļu ražotājus, gan arī dārgākus, kā arī auto ražotāja rūpnīcas oriģinālās rezerves daļas.

Auto rezerves daļas Rīgā- iegāde, kontakti, uzstādīšana:

Auto rezerves daļu noliktava un veikals atrodas Rīgā, Matīsa ielā 123 (tas ir Matīsa/ Vagonu ielu krustojums, tieši pretī Russo- Baltam). Veikala tel. 67272626, 28870004. Nevar nekādi sazvanīt, visu laiku aizņemts? Jā, nu, ko darīt- strādājam, strādājam- parasti pie mums stāv rinda! Tomēr- ja nu kas- te būs mūsu slepenais numurs, kuru var sazvanīt vienmēr, izmēģiniet to: 288 000 60. Joprojām nevar sazvanīt? Labi, te būs vēl ceturtais mūsu telefona numurs: 67290447.

Autoserviss Rīgā, labi autoservisa meistari:

Ja vēlaties auto rezerves daļas (detaļas) arī uzstādīt, to var izdarīt mūsu autoservisā, kurš atrodas Pļavniekos, Aizvaru ielā 31 (tas ir netālu no Deglava/ Dārzciema ielu krustojuma, neliela ieliņa 100 m pirms krustojuma, braucot no centra pa Deglava ielu). Servisa tel. 28870001, 67595020.

Pilns auto rezerves daļu katalogs internetā, auto rezerves daļām, kuras nopērkamas pie mums uz vietas, ar bildēm un cenām ir atrodams šeit: http://www.autospeci.lv/ (saite atvērsies jaunā logā). Tur arī apskatāmas riepas (lietojot “MEKLĒT” logu un  ierakstot tajā vajadzīgo izmēru), eļļas, filtri, siksnas, bremžu daļas, amortizatori, gultņi, elektroiekārtas daļas, izpūtēji un akumulatori ļoti plašā izvēlē, kā arī daudzas citas auto rezerves daļas, par cenām, kuras zemākas, nekā citur! Nododot veco akumulatoru, saņemsiet vēl papildus atlaidi!!!

Kā mūs atrast (auto rezerves daļu noliktava, auto veikals un autoserviss):

Interaktīvā karte, kontakti, telefoni un tā… šeit: http://www.autospeci.lv/autoserviss-auto-veikals/ auto-rezerves-dalas-autoser

 

*Auto rezerves daļu sortimentu atjaunojam katru dienu, tāpat arī papildinam auto rezerves daļu katalogu. Visas auto rezerves daļas, kuras mums ir uz vietas, pagaidām auto rezerves daļu interneta katalogā nav ievadītas, tapēc, ja neizdodas ko atrast, iesakam zvanīt, tad gūsiet pilnīgu 100% informāciju par jūs interesējošo auto rezerves daļu!